Serum pobudzające wzrost rzęs

Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Dzięki specjalnej formule Inno – BibiotinTM, skutecznie i bezpiecznie wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy oraz brwi.
biotebal-rzesy

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI:*

  • wydłużenie rzęs u 76% badanych*
  • zagęsczenie rzęs u 68% badanych*
  • pogrubenie rzęs u 56% badanych*
  • wzmocnienie rzęs u 84% badanych*
  • stymulacja odrastania rzęs u 68% badanych*
  • komfort precyzyjnej aplikacji u 88% badanych*
  • satysfakcja z wydajności produktu u 92% badanych*

Link do badań: KLIKNIJ

Uzyskane efekty stosowania serum mogą się różnić, w zależności od osoby stosującej produkt

ZAWIERA PRZEBADANE, AKTYWNIE DZIAŁAJĄCE SKŁADNIKI:

Bimatoprost – znany i uważany obecnie na świecie za jeden z najskuteczniejszych składników pobudzających wzrost rzęs i hamujący proces ich wypadania. Regularnie stosowany sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i mocniejsze. Są bardziej elastyczne, lśniące i nabierają ciemniejszego koloru.

Biotyna – witamina H – wywiera korzystny wpływ na stan włosów i tempo ich wzrostu. Jest skutecznym środkiem stymulującym wzrost rzęs i brwi.

Pantenol – prowitamina B5 – odgrywa ważną rolę w pielęgnacji włosow, nadając im połysk i miękkość. Wygładza i pogrubia włókno włosa, chroni przed uszkodzeniami. Działa regenerująco.

Polisacharydy – mają zdolność do zatrzymywania wody, co daje efekt natychmiastowego i długoterminowego nawilżenia. Zmniejszają nierówności powierzchni rzęs i brwi, naprawiają i wygładzają ich strukturę.

Ekstrakt ze świetlika lekarskiegou – ziołowy „kompres”, posiada dobroczynne działanie na okolice oczu. Działa kojąco i nawilżająco, zmniejsza oznaki zmęczenia, zapobiega podrażnieniom.

Peptydy – wywołują efekt dłuższych, gęstszych i mocniejszych rzęs. Zawarty w produkcie specjalnie wyselekcjonowany peptyd – Biotinoyl

Tripeptide-1 – wzmacnia włókna włosów, poprawiając kondycję rzęs.

Ekstrakt z pestek dyni – wzmacnia rzęsy zapobiegając ich wypadaniu.