Rozświetlający makijaż oka

Przedstawione poniżej treści nie mają charakteru promocyjnego. Ich wyłącznym celem jest edukacja i podniesienie poziomu wiedzy odbiorcy na temat zdrowia. Należy jednak pamiętać, że żadna z informacji nie może zastąpić porady lekarskiej lub konsultacji z farmaceutą.

Aby oczy wyglądały na jasne i wypoczęte, warto sięgnąć po odpowiedni makijaż dla zmęczonych oczu, który je rozświetli i „odmłodzi”. Do jego wykonania nie potrzeba skomplikowanych kosmetyków!

Baner

Wystarczy czarny eyeliner, złoty cień w kremie i zestaw dwóch cieni prasowanych – jasnego złota i brązu. Dodatkowo możesz użyć bazy pod cienie i jasnej kredki do oczu.

Gotowa? Zaczynamy!

Rozświetlający_makijaż_oka

Krok 1. Brązowym cieniem podkreśl brwi – są one nieocenione, jeśli chodzi o odświeżający efekt na twarzy! Blade brwi dodają lat i sprawiają, że wyglądamy na zmęczone.

Krok 2. Na powieki nałóż bazę pod cienie – dzięki temu makijaż dłużej utrzyma się na oku.

Krok 3. Na całą powierzchnię powieki górnej nałóż złotobrązowy cień w kremie – będzie on ślicznie połyskiwał, rozświetlając twarz!

Rozświetlający_makijaż_oka

Krok 4. Jasnym złotem dodatkowo podkreśl środek górnej powieki.

Krok 5. Załamanie powieki przyciemnij odrobiną brązu – to sprawi, że oczy nie będą zbyt blade, co mogłoby mieć miejsce, gdybyśmy użyły jedynie złota.

Krok 6. Dolną powiekę również podkreśl brązowym cieniem.

Rozświetlający_makijaż_oka

Krok 7. Na wewnętrzny kącik oka nałóż dużą ilość jasnego złota – to niesamowicie rozświetla spojrzenie!

Krok 8. Wytuszuj rzęsy, a linię wodną w oku pomaluj jasną kredką – to otwiera optycznie oczy!

Krok 9. Wzdłuż linii rzęs namaluj kreskę przy użyciu eyelinera.

Rozświetlający_makijaż_oka

Krok 10. Gotowe!